15
jan 19

ZL2: Članice z zmago v novo leto

V drugi tekmi pri “triple game-dayu” preteklo nedeljo v dvorani Šentpeter, so naše članice nastopile proti igralkami Rocksev. Po 40ih minutah pa so šle od igrišča kot zaslužene zmagovalke.

KOŠ Posojilnica Bank Celovec : BK Mattersburg Rocks  80:48 (19:12, 43:22, 69:32)

Proti dekletom iz Mattersburga, ki so nastopila z le sedmimi igralkami, naše članice od vsega začetka niso pustile dvoma na tem, kdo bo šel od igrišča kot zmagovalec. Z močno obrambo in hitrimi protinapadi so KOŠevke kar začetka povedle, ob polčasu pa so Celovčanke vodile že s 43:22. Po menjavi strani je trener Slišković potem lahko postavil na igrišče tudi mlade igralke iz naraščaja. Tempo v obrambi pa je vnaprej ostal visok in z dobrimi protinapadi so se KOŠevke oddaljile naprej. Ob koncu so Korošice z jasnim rezultatom 80:48 šle od igrišča kot zaslužene zmagovalke.

Patricia Struhar, kapetanka: Lepa zmaga za začetek novega leta. Danes smo od vsega začetka igrale na nivoju, kot ga igramo tudi na treningih in tudi naše mlade igralke so lahko nabrale veliko novih izkušenj.

objavljeno v: 2. Zvezna liga članice novice
ÖMS MU16: KOŠevci naprej neporaženi