31
okt 14

U16 & Koroška liga: 2 tekmi, 2 zmagi

Včeraj se je v kar dveh tekmah nasprotnik glasil “WSG Radenthein Garnets”. Ob 17:00 so šli pod koše fantje naše pod16 ekipe. Srečanje se je od prve minute naprej razvijalo zelo napeto in to je tudi ostalo do konca. Rezultat po štirih četrtinah 49:49. Gledalcem, ki so prišli v dvorano v Mladinskem domu se je nudila prava kriminalka katera se je končala šele po neverjetnih treh podaljških. Z samo več tremi igralci na igrišču so mladi KOŠevci obdržali živce in konec koncev tekmo odločili v njihovo prid. Končni rezultat 74:69

KOŠ Posojilnica Bank Celovec : Raiffeisen Radenthein Garnets

74:69 (18:11,  30:25, 41:38, 49:49, 59:59, 64:64)

Ob 19:00 pa so, tudi proti Radentheinu, prvič v tej sozoni šli na parket člani Koroške lige. Tudi ta tekma je potekala napeto in izenačeno. Če prav so KOŠevci v drugi četrtini prevzeli vodstvo je skoraj do konca ostalo odprto kdo bo šel iz dvorane kot zmagovalec. Dramatike tekme mlajših poprej pa niso dosegli. Tekma se je končala po štirih četrtinah ponovno v prid KOŠevcev. Končni rezultat 56:50

56:50 (12:15, 24:20, 37:36)

objavljeno v: člani fantje Koroška liga novice pod16
6. krog: Tudi ena točka odloča