29
maj 15

Tudi dekleta so zaključile sezono

Kot zadnje od 12ih ekip KOŠa so v preteklih dneh zaklučile sezono 2014/15 tudi dekleta pod 16 in članice v 2. zvezni ligi na drugem in tretjem mestu.

Dekleta pod 16 so se ponovno morale vdati BBC Wolfsbergu. Kot že pri prvi tekmi ni bilo možno ustaviti njihove nationalne reprezentanke. V prvi četrtini se je tekma kazala še napeto toda nasprotnice so spretno izrabile nezbranost naših deklet in so že v drugi četrtini pridobile ugodno prednost 44:23. Drugi polčas je bil v znamenju odsotnega borbenega duha in kratke klopi. Prav ta je v zadnji četrtini tudi povzročila, da so noge postajale težje in težje. Končni rezultat 81:28 za Wolfsberg. Ker pa sta pri prvenstvu WU16 sodelovali le dve ekipi so naša dekleta kljub dvem porazom na dveh tekmah Koroške podprvakinje :-)

BBC Wolfsberg : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  81:28 (18:12, 44:23, 68:25)

Po neštetih preložitvah je 27.05. potekla tudi zadnja tekma članic v 2. zvezni ligi proti DBBCu. Na žalost pa jim je za zaključek sezone zmaga ostala odrečena. Kratka klop in skrivna misel, da tekma tako ali tako ne bo več nič spremenila na lestvici je predčasno zadušila voljo do zmage. Članice s tem končajo usprešno sezono na 3. mestu lestvice močne 2. zvezne lige. Po zaključnem treningu v petek grejo v zaslužene počitnice.

DBBC : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  53:38 (10:9, 21:23, 41:32)

objavljeno v: 2. Zvezna liga članice dekleta novice pod17