18
maj 18

Trim: Trda tekma proti orlom

V nadoknadi šestega kroga so se KOŠevi rekrejativci soočali z orli iz Beljaka. Trda tekma inkluzivno poškodb pa je ostala nepoplačana.

ABC Villach Eagles : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  63:57 (14:15, 32:32, 45:47)

Po intenzivni tekmi je naša najstarejša ekipa podlegla ekipi iz Beljaka. Orli so igrali telesno zelo močno obrambo, tako da so kar trije KOševci morali zaradi poškodb predčasno zapustiti igrišče. Medtem, ko je ob pavzi tekma bila še izenačena (32:32) in so KOŠevci po tridesetih minutah celo vodili z 45:47 so v beljaški orli v zadnji četrtini nadigrali okrnjene KOŠevce in s končnim rezultatom 63:57 zmago obdržali v Beljaku.

Marcell Smolej, trener: Uspeh lanskega leta torej ne bomo morali ponoviti (neporaženi prvak), uživamo pa še vedno stati na igrišču in borimo se za vsako žogo.

objavljeno v: člani novice trim