19
maj 17

Trim: 7 tekem, 7 zmag = prvak!

Pretekli četrtek so rekreativci KOŠa nadoknadili tekmo iz drugega kroga proti WSG Radenthein. Trim ekipa je pri sedmi tekmi slavila sedmo zmago in si s tem že eno tekmo pred koncem sezone zagotovila naslov prvaka.

KOŠ Posojilnica Bank Celovec : WSG Radenthein  56:35 (18:5, 27:19, 39:29)

Rekreativna ekpa KOŠa „Trim“ je tokrat spet nastopila z močnim kadrom 11ih igralcev. V domači dvorani so takoj povedli in do konca prve četrtine vodili 18:5. Tudi v nadaljnem razpletu tekme se KOŠevci niso pustili spraviti iz viže. Zaporedoma so souvereno odigrali četrtine z 18:5, 9:14, 12:5 in 17:11 in zmago s končnim rezultatom 56:35 neogroženo spravili na suhe. Posebno blestel pa je tokrat predsednik KOŠa Mihi Seher, za katerega ekipa pravi, da je bil MVP tekme. Marcell Smolej pa je po lastni izjavi tokrat prvič v življenju med tekmo zadel trojko. KOŠevci imajo na sporedu še eno tekmo proti sosedu na lestvici ABC Villach. Ker pa so Celovčani doslej zmagali vse tekme medtem ko Beljačani beležijo že dva poraza, je KOŠeva Trim ekipa že sedaj zagotovo koroški prvak v amaterski ligi.

Marcell Smolej, trener KOŠ Trim: Zelo se veselimo naslova koroškega prvaka v amaterski ligi. Saj je to za nas bivše igralce in aktivne trenerje poseben izziv, da se v prostem času pomerimo z drugimi ekipami.

objavljeno v: člani novice trim
2.ZL: Članice zaključile sezono na 3. mestu