14
dec 18

#recap: Zmagi za Trim-Hobby in MU16

Ta teden so prvo tekmo sezone odigrali in zmagali rekreativci KOŠeve Trim-Hobby ekipe. Ekipa MU16 pa je več kot jasno premagala ekipo Hornets Villach in s tem ostaja naprej neporažena.

Hobby – KOŠ Posojilnica Bank Celovec : ABC Villach Eagles  73:61 (19:15, 35:34, 55:46)

Pri prvi tekmi v koroški amaterski ligi so KOŠevi starejši proti Beljaku pokazali, da slej ko prej znajo igrati atraktivno košarko. Do sredi tretje četrtine je tekma bila še kar napeta in izenačena. V zadnji četrtini pa so KOŠevi veterani pokazali, da so kondicijsko in borbeno na zelo visokem nivoju in zmago spravili na suhe.

MU16 – Hornets Villach : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  26:107 (5:29, 13:57, 21:85)

Nadjasno zmago so slavili tudi kadeti proti ekipi Hornets iz Beljaka. Čeprav so Beljačani bili telesno dokaj na isti ravni igralsko v nobenem trenutku niso mogli slediti našim fantom, čeprav so nastopili v močno okrnjeni postavi, manjkalo je namreč kar šest nosilcev ekipe. Že ob polčasu so Celovčani neulovljivo vodili s 13:57, do konca trajanja pa so povišali na 26:107. KOŠevi kadeti so s tem zmagali tudi tretjo tekmo in se neporaženi smejijo iz vrha lestvice.

Stefan Hribar, športni vodja: Izvrstna predstava naših fantov. Bravo tudi Julianu Seherju, ki je danes prvič nastopil za kadete.

objavljeno v: člani fantje novice pod16 trim
2. ZL: Jasen poraz oslabljene ekipe