10
mar 19

#recap: Teden brez uspehov

Pretekli teden so mladi KOŠevci v koroški ligi odigrali dve tekmi in tokrat ostali brez uspeha.

MU14 – KOŠ Posojilica Bank Celovec : Sparkasse Feldkirchen  54:75 (12:24, 25:42, 43:61)

Pri tekmi v zgornjem play-offu pod14 je predvsem prva četrtina bila vzrok za poraz KOŠevcev. Gostje so štartali kot strel iz topa in v prvih desetih minutah dosegli dvakrat toliko točk kot domačini (12:24). Druga četrtina je z rezultatom 13:18 bila že boljša, vendar zaostanek sedemnajstih točk ob polovici KOŠevci tudi z borbeno tekmo v drugi polovici niso mogli več nadoknaditi. Tako slovenski košarkarji v play-offu naprej ostajajo brez zmage.

MU19 – Raiders Villach : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  71:56 (23:16, 38:29, 48:42)

Tudi fantje pod 19 so ta teden podlegli nasprotniku v Beljaku. Po slabem začetku so se KOŠevci v tretji četrtini lahko še enkrat približali na šest točk razlike (48:42). V zadnjih desetih minutah pa so domačini odigrali 23:14 in tako je zmaga s končnim rezultatom 71:56 ostala v Beljaku.

objavljeno v: fantje novice pod14 pod19
ÖMS MU16: Poraz proti Kapfenbergu