08
feb 19

#recap: Naraščaj naprej uspešen

Po prvem porazu v ÖMS je ekipa MU16 v ponedeljek v koroški ligi spet dominirala. Tudi fantje pod 19 so na domačih tleh slavili jasno zmago.

KOŠ Posojilnica Bank Celovec : ASKÖ Hornets Villach  91:28 (29:7, 50:8, 66:15)

Potem, ko so KOŠevci pod 16 konec tedna utrpeli prvi poraz v pokalnem tekmovanju ÖMS, so kar v ponedeljek doma nastopili proti več ali manj začetniški ekipi ASKÖ Hornets Villach. Že po prvi četrtini (29:7) je bilo jasno, kdo bo šel od igrišča kot zmagovalec. Igralci so se lahko sproščeno razigrali in brez težav slavili jasno zmago s končnim rezultatom 91:28.

Marcell Smolej, trener: Po udarcu nazaj v tekmovanju ÖMS so se fantje lahko brez pritiska sproščeno razigrali in uživali kot ekipa. Za tim zelo važna tekma.

KOŠ Posojilnica Bank Celovec : WSG Radenthein  88:62 (27:20, 49:34, 71:48)

Brez Jana Razdevška na čelu so se naši mladinci proti zelo motivirani in borbeni ekipi iz Radentheina težko dokazovali. Po desetih minutah so vodili s 27:20. Nato pa so se fantje stopnjevali iz minute v minuto in narekovali ritem tekme. Do pavze so lahko vodstvo izgradili na 49:34. Z dobrimi napadi so tudi v drugi polovici nadigrali nasprotnika in zmago spravili na suhe. Tako s končnim rezultatom 88:62 ostajajo naprej neporaženi v tekoči sezoni.

Julian Lipuš, igralec: Dobro smo igrali v napadu, vendar v obrambi moramo še popravit nekaj napak. Na koncu smo zasluženo zmagali!

objavljeno v: fantje novice pod16 pod19
BL2: Zapravljena zmaga