nov 19

#recap: Double-Double

Dve zmagi z dvomestno razliko v rezultatu.

XU12 – Sparkasse Feldkirchen : KOŠ Celovec  35:78 (6:20, 17:40, 31:54)

Izvrstna prva četvorka KOŠeve U12 je takoj pokazala Trgu, da nič ne prepušča naključju in je takoj povedla z dvomestno razliko košev. Tako se je igralni čas lepo razporedil na vseh 11 igralcev do konca tekme. Prepričljiv končni rezultat se je glasil 35:78 za KOŠ Celovec.

Stefan Hribar, trener: Čestitke fantom in deklici za ta uspeh. Se vidi, da večina 4x tedensko hodi na treninge. Tako naprej!

MU19 – BBC Spittal Lakers : KOŠ Celovec  49:65 (9:9, 19:29, 35:44)

V soboto pa so se fantje pod 19 odpravili v Spittal kjer so naleteli na Lakerse. Po izenačeni prvi četrtini (9:9) so KOŠevci v drugi četrtini prevzeli vodstvo in povedli za deset točk. Po pavzi se je tekma spet razvijala bolj enakopravno preden Celovčani niso v zadnji četrtini še enkrat pritisnili na tempo in prepričljivo zmagali. Končni rezultat se je glasil 49:65 za KOŠ Celovec.

objavljeno v: fantje mešano novice pod12 pod19
B2L: S porazom v povratni krog