11
feb 17

POD14: Ponovno nad 100 točk

Tokrat se je za KOŠeve doslej neporažene pionirje nasprotnik glasil Sparkasse Feldkirchen. Fantje okoli kapetana Valentina Pasterka pa so ponovno dosegli več kot stot točk.

KOŠ Posojilnica Bank Celovec : Sparkasse Feldkirchen  102:30 (32:4, 55:7, 74:22)

Zopet so se KOŠevi pionirji sprehodili po obrambnih vrstah nasprotnika in sotekmeca iz Trga hudo porazili. Čeprav v nobenem trenutku tekme trener ni zaigral z najmočnejšo postavo, so se tokrat poleg znanih dobrih metalcev zelo izkazali tudi igralci, ki sicer ne dobijo toliko priložnosti. Po samih številkah bi KOŠevcem zadostovalo 32 točk iz prve četrtine, da bi premagali nasprotnika. To ponovno dokazuje, da ta ekipa letos še nima nasprotnika. Tudi proti Trgu so spet prebili mejo stotih točk, čeprav je to tokrat Vincenzu Maderju uspelo šele v zadnji minuti.

Stefan Hribar, trener: Zelo močan letnik in zelo homogena ekipa. Doslej nimamo nasprotnika. Bravo fantje!

objavljeno v: fantje novice pod14
ExtraLiga: Smola, spodrsljaji, polomija