17
nov 16

POD14: Drugič nad 100 točk

V četrtek so naši fantje POD 14 doma gostili Raiderse iz Beljaka. Od vsega začetka so pričakovali lahko zmago. Ob koncu pa so bili sami presenečeni nad svojo premočjo.

KOŠ Posojilnica Bank Celovec : Villach Raiders  141:12 (37:0, 70:3, 105:5)

KOŠevci naprej jasno dominirajo razred POD 14. Prva peterka Seher Samuel, Pasterk Valentin (cap), Seher Mate, Mader Vincenz in Ogris Timon v prvi četrtini Beljačane sploh ni pustila do koša in je takoj pokazala, kdo je mojster na igrišču. Skupno z Seher Maxijem, ki je v teku četrtine prišel na parket, so pobegnili na 37:0. Trener Miha Seher je nato povišal rotacijo v ekipi in zaporedoma dal na igrišče vse igralce. Po 20. minutah so KOŠevci z vodstvom 67-ih točk šli v odmor (70:3). Že v tretji četrtini so prebili magično mejo stotih točk in imeli prav toliko naskoka (105:5). V zadnji četrtini so nasprotniki lahko zabeležili največ točk (7), vendar je bila zadeva zdavnaj jasna. Končni rezultat se je glasil 141:12.

Valentin Pasterk, kapetan KOŠa: Kot pričakovano je bila tekma lahka . Jasno smo pokazali, da smo boljša ekipa in smo tekmo mirno odigrali do konca. Zelo me veseli, da smo lahko vsi točkovali.

objavljeno v: fantje novice pod14
2.ZL: Poraz proti favoritom