04
nov 17

MU16: Prva tekma, prva zmaga

Potem, ko so v ÖMS na žalost izgubili dve tekmi, se je za KOŠevce MU16 pričela tudi sezona v deželni ligi. Prvi nasprotnik se je glasil BBC Wolfsberg, ki nastopa izven konkuence.

KOŠ Posojilnica Bank Celovec : BBC Wolfsberg a.K.  86:49 (25:10, 47:18, 66:31)

KOŠevci okili kapetana Samuela Seherja so pričeli s polno paro in so že po prvi četrtni vodili s 25:10. Po 20ih minutah je semafor kazal že 47:18. Tudi po pavzi so Celovčani, ki so bili deloma 3 leta mlajši od igralcev BBCja, naprej igrali svojo tekmo. Konec tretje četrtine so povišali na 66:32. Zadnje minute pa so bile le še gola formalnost. KOŠevci so tekmo brez problemov in jasno odločili za se. Končni rezultat se je glasil 86:49

Samuel Seher, kapetan KOŠ: Kljub temu, da smo igrali proti deloma 3 leta starejšimi, smo odigrali odlično tekmo v obrambo in napadu. Tako lahko gre naprej!

objavljeno v: fantje novice pod16
2.ZL: Trdi boj ostal nepoplačan