okt 17

MU14 pričela sezono z „runaway zmago“

V ponedeljek se je tudi za ekipo MU14 končno začela sezona. Prvi dvoboj je bilo treba opraviti na tujem proti ASKÖ Villach.

ASKÖ Villach : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  22:87 (2:22, 2:50, 10:66)

KOŠeva ekipa se je pri tem lahko zanesla na nekaj izkušenih igralcev, ki igrojo v klubu že od U10 naprej. Tako so Seher Mate, Seher Maxi in Krop Maxi lahko točkovali dvomestno. Že v prvi četrtini so KOŠevci oddrveli na 2:22. V drugi četrtini Beljačanom niso dopustili še ene točke in pri tem so tudi dobro vključili nove igrace ekipe. Zmage KOŠa že ob polčasu ni bilo več preprečiti (2:50), do konca pa se je rezultat povečal na več kot jasnih 22:87.

Marcell Smolej, trener: Izkušeni igralci so točkovali suvereno in dobro vključili mlade. Izvrsten dosežek, veselimo se na letošnjo sezono.

objavljeno v: fantje novice pod14
CUP: Neogrožena zmaga proti BBC Nord