12
jan 18

KOŠ tenik: Ozki uspeh za MU19

Kot prva ekipa naraščaja so se po počitnicah spet podali na parket KOŠevci MU19. V torek preteklega tedna so se odpravili v Wolfsberg, kjer so pričakovali več ali manj lahko tekmo.

MU19 –BBC Wolfsberg : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  70:75 (16:13, 31:47, 46:61)

Po zaspani prvi četrtini so KOševci v drugi četrtini prižgali turbo in se oddaljili na ugodnih 16 točk naskoka. Vse je kazalo da bo tekma potekla povsem po načrtu Celovčanov. Po pavzi ni bilo veliko presenečenj, naskoka pa KOŠevci vendar niso mogli povišati, domačini so se namreč hrabro borili (46:61). Da pa bo ob koncu še enkrat res ozko si do zadnje četrtini nobeden ni mislil. Nasprotnik v Labotski dolini pa je zbral vse moči in se medčasno približal na le dve točki (70:72). Ob koncu pa so slovenski košarkarji na liniji za proste mete tekmo odločili za se in zmagali s končnim rezultatom 70:75.

Štefan Hribar, trener in športni vodja: Podcenjevali smo nasprotnika in zato je tekma bila ozka. Ob koncu pa smo jih lahko premagali.

objavljeno v: fantje novice pod19
2.ZLŽ: Članice s porazom v novo leto