19
jan 18

KOŠ tednik: Ena zmaga, 3 tekme preložene

Za ta teden je bilo načrtovanih 4 tekem naraščaja, odigrala se je pa le ena. Vse tri tekme proti ekipami iz trga so namreč bile preložene.

MU16 – KOŠ Posojilnica Bank Celovec : SGS Spittal Lakers  73:69 (29:4, 41:18, 52:43)

Pretekli ponedeljek so se KOŠevci MU16 že drugič pomerili z do tri leta starejšimi nasprotniki kluba SGS Lakers Spittal, ki nastopa izven konkurence. Tudi tokrat so mladi agilni Celovčani odnesli zmago katere temelj so položili v prvi četrtini. V prvih desetih minutah so nasprotniki iz Spittala namreč zgrešili skoraj vse mete, kar je KOŠevcem omogočilo visok naskok (29:4). Nato čisto drugačna slika. Spittal je izkoristil priložnosti in se od četrtine do četrtine rezultatsko približeval. Vsekakor pa do konca ni bilo nobenega dvoma o zmagovalcu na tem srečanju. Rutinirano so KOŠevci gospodarili z naskokom in zmago spravili na suhe s končnim rezultatom 73:69.

Štefan Hribar, trener: Naši dosti mlajši fantjei (deloma 3 leta) so odigrali zelo dobro tekmo – čestitke!

Ostale tekme naraščaja, ki bi naj bile ta teden, so vse preložene.

094-MU14 KOŠ Celovec : Sparkasse Feldkirchen (25.01.2018 ob 16:30, ŠD Šentpeter)
057-WU16 Sparkasse Feldkirchen : KOŠ Celovec (še ni termina)
097-XU12 KOŠ Celovec : Sparkasse Feldkirchen 2 (še ni termina)

objavljeno v: dekleta fantje mešano novice pod12 pod14 pod16 pod16
2.ZLŽ: Zmaga za eno točko