07
nov 14

Koroška liga: Druga tekma, prvi poraz

Wörthersee Piraten 1 : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  91:86 (29:16, 54,35, 67:69)

Pri drugem srečanju v Koroškem prvenstvu so naši člani izven igrali proti Wöthersee Piraten 1. KOŠevci so nastopili z samo sedmimi igralci in so imeli samo malo časa za ogrevanje. Šli so “mrzli” v prvo četrtino in celo polovico niso našli dobro v tekmo. Rezultat ob pavzi 54:35. Po pavzi čisto druga slika na igrišču. Z lepo igro in hitrim kontram so KOŠevci začeli dohitevati nasprotnika. V zadnji minuti tretje četrtine prevzamejo vodstvo in grejo v zadnji odsek z 67:69. V zadnji četrtini mora s petimi favli na klop Andi Smrtnik in koncentracija v ekipi spet pade. Ob koncu na žalost manjka nekaj točk, tekma se konča z 91:86 za pirate.

Top Scorer KOŠ: Peter Papič 26, Andi Smrtnik 22, Fabian Gallob 21

Top Scorer WÖP 1: Christian Erschen 26, Matthias Samsel 23, Jan Apschner 15

objavljeno v: člani Koroška liga novice
7. krog: Favorit reši v podaljšku