KOŠ Celovec Basketball
03
mar 20

EL: Ponovno poraz

V nedeljo so v Celovcu gostovale igralke Intercluba Muggia. Po tesnem porazu jeseni so KOŠevke imele neporavnani račun z Italjankami, sedaj imajo na žalost dva.

KOŠ Celovec : Pallacanestro Interclub Muggia  41:74 (16:25, 21:39, 33:58)

Obe ekipi v prvi četrtini nista našli v tekmo in sta se tako vedno spet znašli na liniji za proste mete. KOŠevke so na žalost od tretje minute naprej zaostajale za 9 točk. Vedno spet izvrstno razigrani meti niso naši svojega cilja. Kratko pred pavzo so Italjanke izgubljene žoge Celovčank preko hitrih proti napadov spremenile v točke in se oddaljile na 21:39. V drugem polčasu se je tekma kazala podobno. Številni meti Celovčank ta dan enostavno niso hotele v koš. Z motivacijo je tako propadla tudi pozornost v obrambi. Ekipa Interclub Muggia pa je naprej zadevala iz hitrih napadov in je bila nasplošno dobro razpoložena. Končni rezultat se je glasil 74:41 za Pallacanestro Interclub Muggia.

Patricia Struhar, kapetanka: Na zalost od začetka do konca zavožena tekma. Zdaj se že koncentriramo na naslednjo tekmo v Avstrijski ligi, v katero bomo vložile vso motivacijo in moč, da bomo lahko končno spet osvojile zmago pred domačo publiko.

objavljeno v: članice ExtraLiga novice
#recap: Tesno in jasno