07
apr 18

DRL: Pre zadrženo

V soboto 7. aprila so naše članice gostile močno ekipo DBBC Graz. Na žalost so naša dekleta začela pre zadrženo in brez poleta.

KOŠ Posojilnica Bank Celovec : DBBC Graz  38:47 (6:10, 14:28, 30:38)

Zaspani prvi polčas z številnimi lahkimi koši za nasprotnice je do polčasa privodil k začasnim rezultatom 14:28 za dekleta iz Gradca. V drugi polovici so naša dekleta igrala bolj konsekventno v obrambi in tako zadevale tudi v napadu. V zadnji četertini je za Celovčanke potem veljalo „vse ali nič“, in tako so tudi odigrala. Čeprav je kapetanka Patricia Struhar s petimi osebnimi napakami že začetek prve četrtine morala zapustiti igrišče, so se KOŠevke priborile nazaj na le 6 točk zaostanka. Na žalost pa zaspanega prvega polčasa tudi v drugi polovici niso mogle izravnati. Tako so konec koncev podlegle s končnim rezultatom 38:47.

Patricia Struhar, kapetanka: Na žalost smo povsem zaspale prvo polovico in zaostanka tudi z drugim, močnim polčasom nismo mogle izravnati. V naslednjih tekmah moramo od začetka odigrati odločno in poteze iz treninga spraviti na igrišče tudi pri tekmi.

objavljeno v: 2. Zvezna liga članice novice
2.ZL: KOŠ na vrhu!