11
maj 18

DRL: Odločitev v drugi četrtini

Predzadnja tekma sezone za naše članice je bila hitra in atraktivna, vendar je tokrat sreča bila na strani nasprotnic.

DBBC Graz : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  49:38 (10:7, 19:11, 35:23)

Obe ekipi sta pričeli koncentrirano in sta nujno hoteli zmago. Izenačena prva četrtina je obetala napeto tekmo in naše članice so hotele nujno zmagati. V drugi četrtini pa je tekma bila predčasno odločena in to ne v prid zeleno-belih. Noben met Celovčank ni našel v cilj, DBBC pa je hladnokrvno izkoristil napake naših deklet. Šele v zadnji minuti pred odmorom so KOŠevke v tej četrtini lahko prvič točkovale. Z agresivno obrambo se je KOŠ vedno spet pribljižal vendar ob koncu na žalot ni zadostovalo za preobrat. Končni rezultat se je glasil 49:38 za DBBC Graz.

Patricia Struhar, kapetanka: Na žalost izkupiček metov danes ni bila dobra. Naše mlade igralke pa so se danes izkazale in dokazale, da se v naslednjih sezonah lahko zanesemo na njih.

objavljeno v: 2. Zvezna liga članice novice