18
maj 18

DRL: Članice se poslavljajo s porazom

Na zadnji tekmi sezone so KOŠevke proti močnimi nasprotnicami iz Gratkorna hotele pokazati lepo tekmo, to pa na žalost ni uspelo.

KOŠ Posojilnica Bank Celovec : ATUS Gratkorn  32:57 (6:17, 13:34, 25:42)

V prvi polovici je respekt pred Štajerkami, ki igrajo tudi v prvi zvezni ligi, bil pre velik. Vedno znova lahki koši za Gratkorn in smola na metu sta privodili do rezultata 13:34 ob polčasu. V tretji četrtini so se KOŠevke razigrale in jo odločile za se z 12:8. Agresivna obramba, ukradene žoge in hitri prodori so presenetili igralke Gratkorna. Ob koncu pa je Celovčankam na žalost zmanjkalo sape, kar so Štajerke hladnokrvno izkoristile. Končni rezultat se je glasil 32:57 za Gratkorn. Za naše članice se s tem konča težka in z zadnjim mestom športno malo uspešna sezona.

Patricia Struhar, kapetanka: S tekmo proti ekipi iz Gratorna je tudi za nas sezona končana. Na žalost to ni bilo naše leto. Zaradi številnih odhodov ob začetku, bivanjih v tujini in smole s poškodbami letos nismo mogle ustrezati lastim športnim zahtevam. V po-sezoni se hočemo razviti naprej in se jeseni vrniti v običajni formi.

objavljeno v: 2. Zvezna liga članice novice
Trim: Trda tekma proti orlom