KOŠ Celovec Basketball
29
nov 20

Članice izpadejo v četrtfinalu avstrijskega pokala

Po zelo tesnem porazu v prejšnem tednu so članice hotele ponovno odigrati dobro tekmo in celo upala na zmago. Nažalost je prišlo čisto drugače.

D. C. Timberwolves : KOŠ Celovec 75:41 (24:7,35:18,62:22)

Po katastrofalni prvi četrtini, slab izvor meta, slaba obramba in veliko osebnih napak, so Dunajčanke vodile že z 24:7 in tako bile na zmagovalni poti. Z drugo četrtino so članice pokazale, zakaj so prejšni teden le tesno zgubile. Po zelo dobri borbi in malo osebnih napak je bila druga četrtina izenačena. Torej v drugi polovici so se ponovile iste napake od prve četrtine in tako so nasprotnice jasno zmagale z 75:41.

Leah Breschan, igralka: Nismo morale prenašati napredek iz treninga v tekmo. Naredile smo preveč osebnih napak. V domači tekmi v soboto moramo pokazati kaj znamo!

objavljeno v: članice Neuigkeiten
2ZL: Poraz proti Fürstenfeldu