18
mar 19

BL2: Poraz v zadnji tekmi osnovnega kroga

V soboto 16. marca je za članice potekla zadnja tekma v osnovnem krogu. Na žalost je že pred tekmo bilo jasno, da se Celovčanke niso uvrstile v zgornji playoff.

DBBC Graz : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  65:46 (15:17, 26:26, 45:40)

Z dobro obrambo in premišljenim napadom so KOŠevke lahko držale korak s telesno močnejšimi in večjimi igralkami DBBCja. Ob polčasu je semafor kazal 26:26 in tudi po treh četrtinah je pri stanju 45:40 bilo še vse odprto. V zadnji četrtini pa so naša dekleta imela upad v obrambi katerega so štajerke hladnokrvno izkoristile. Tudi v napado naše članice niso imeli sreče. Tako se je tekma končala 65:46 za DBBC Graz.

Patricia Struhar, kapetanka: Na žalost se zaradi tesnih in nepotrebnih porazov nismo uvrstile v zgornji playoff. Tako se nasprotnika v spodnjem playoffu glasita BK Mattersburg in ATUS Gratkor. To bodo zagotovo napete tekme katere pa hočemo odločiti za se.

objavljeno v: 2. Zvezna liga članice novice
Play-down: Poraz na Gradiščanskem