22
okt 18

ZL2: Članice zmagale drugo tekmo

Že na drugi tekmi sezone so naše članice na tujem osvojile prvo zmago.

BK Mattersburg Rocks : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  60:64 (14:10, 31:29, 51:49)

Na drugi tekmi sezone so članice KOŠa lahko osvojile prvo zmago sezone. Proti deloma telesno močnejšimi Gradiščankami so KOŠevke ob začetku imele težave v obrambi. Z visokim številom zadetkov in hitrimi potezami pa so Celovčanke šle z le dvemi točkami zaostanka v odmor. Po izenačeni četrtini pa so članice v zadnji četrtini prižgale turbo. S številnimi ukradenimi žogami, hitrimi prodori in dobrim izkupičkom metov iz distance so si naša dekleta zagotovila prvo sporno vendar zasluženo zmago sezone. Končni rezultat se je glasil 60:64.

Patricia Struhar, kapetanka: V prvi polovici nismo bile dovolj zagrižene v obrambi in smo tako dobile številne lahke koše. Predvsem v zadnji četrtini pa smo nujno hotele prvo zmago in jo pridobile z močno timsko igro.

objavljeno v: 2. Zvezna liga članice novice
2.ZL: Spet poraz, spet nad 100