27
apr 19

BL2: Članice zgubile zadnjo domačo tekmo

Po dveh lepih zmagah v spodnjem playoffu so članice KOŠa hotele zmagati tudi zadnjo domačo tekmo. Ta želja pa je ostala neuresničena.

KOŠ Posojilnica Bank Celovec : ATUS Gratkorn  54:57 (14:9, 32:27, 44:42)

Na žalost na ta dan od obrambe do napada ni uspelo veliko. Do polčasa so si Celovčanke lahko še pridelale tesni naskok petih točk. Zaradi številnih izgubljenih žog, slabega izkupička metov in površne obrambe so gostinje iz Gratkorna lahko v zadnji minuti obrnile tekmo. Čeprav so naše članice deloma lahko prikazale nekaj hitrih prodorov je ob koncu padla intenziteta in koncentracija. To je Gratkorn hladnokrvno izkoristil. Z srečno trojko in dodatnim zadetim prostim metom so nasprotnice iz Gratkorna tekmo zmagale z 57:54.

Patricia Struhar, kapetanka: Na žalost tekma od začetka do konca ni bila dobra. V sredo se peljemo v Mattersburg k zadnji tekmi, katero hočemo nujno zmagati in tako iz spodnjega playoffa iti kot zmagovalke.

objavljeno v: 2. Zvezna liga članice novice
XU10: Mini turnir v dvorani Šentpeter