01
mar 19

BL2: Članice ponovno dale zmago iz rok

Proti prvemu na lestvici UBI Graz so naše članice, po nepotrebnem porazu proti Innsbrucku, hotele osvojiti zmago. Na žalost pa jim je drugi polčas uničil sanje.

UBI Graz : KOŠ Posojilnica Bank Celovec  47:38 (8:9, 22:33, 34:38)

Z odlično obrambo in duhovitim napadom so si Celovčanke do polčasa nabrale lep naskok enajstih točk. Ko pa je napočil drugi polčas so Korošice na enkrat igrale čisto drugače. Nobena od KOŠevih igralk ni zmogla ali hotela prevzeti odgovornosti in pomiriti igro. Zaradi šibke obrambe in številnih izgublenih žog so naša dekleta v drugem polčasu ponovno dala zmago iz rok. Končni rezultat 47:38 za UBI Graz.

Patricia Struhar, kapetanka: Bleščeč prvi polčas, na žalost pa smo trenutno mentalno šibke. Kot že proti Innsbrucku imamo pre malo zaupanja v našo znanje in tako zapravljamo zmage.

objavljeno v: 2. Zvezna liga članice Neuigkeiten