jan 21

BDSL: Tesni poraz proti Basket Flames

Prvo tekmo v novem letu so članice odigrale 16.01. proti ekipi Basket Flames.

KOŠ Celovec : Basket Flames 57:65 (15:14, 26:36, 42:46)

Po božičnem odmoru so Celovčanke kar dobro začele tekmo. Z dobrim gibanjem v napadu so lahko hitro in uspešno zaključile napade. Nažalost so v nadaljevanju zgrešile preveč košev. Tako se je končala prva četrtina končala s 15:14. V drugi četrtini so Dunajčanke prestavile obrambo na consko obrambo. To je naše članice spravilo is koncepta. Prišlo je do številnih izgubljenih žog in slabih odločitev.

V drugi polovici so se Celovčanke skušale približati ekipi z Dunaja, da bi končno lahko praznovale prvo zmago. Nažalost so nasprotnice preveč zadele. Članice so se borile do konca, a za zmago nažalost ni zadostovalo.

Tina More, igralka: Hotele smo nujno zmagati, in začetek nam je še kar dobro uspel. Zonska obramba nasprotnic nas je nazalost totalno spravila iz koncepta. Ostalo tekmo smo se skusale približati nasprotnicami, kaj nam nažalost ni uspelo

objavljeno v: 1. Zvezna Liga članice Neuigkeiten
2ZL: Člani premagali Mattersburg