nov 20

BDSL: Jasni poraz proti ekipi Vienna United

Po dolgem odmoru zaradi koronavirusa se je za članice nadaljevala sezona v prvi zvezni ligi. Nažalost je članicam ponovno zmanjkala moč v drugi polovici.

KOŠ Celovec – Vienna United PSV Capricorns 41:85 (11:18, 23:36, 35:61)

Nasprotnice so začele s hitro igro in tako lahko prevzeli vodstvo. Članice so se po petih minutah navadile na hitri tempo nasprotnic, tako da so lahko tudi one odigrale lepe napade in dobro obrambo. Tako so lahko znižale zaostanek.
Nažalost se je v drugi polovici tekme zgodilo isto, kot pri vsaki tekmi, ki so jo članice odigrale do sedaj. Kot vedno je manjkala koncentracija kar je prispelo do veliko nepotrebnih napak v obrambi. To so nasprotnice seveda izkoristile in tako vodstvo povišale. Do konca se celovčanke niso več mogle približati nasprotnicam, tako da se je tekma končala z 41:85.

Lena Weißenbrunner, igralka: Čeprav smo začetek malo zaspale, smo prvo polovico dobro odigrale in lahko držile korak z nasprotnicami. V tretji četrtini je nazalost zmanjkala kondicijia in koncentracija, kar je prispelo do veliko napak. Delati je treba še posebno veliko na skoku in na turnoverjih.

objavljeno v: 1. Zvezna Liga članice Neuigkeiten
2ZL: 22.11. 16:30 KOŠ proti Basket Flames