KOŠ Celovec Basketball
22
nov 20

BDSL: Članice čakajo naprej na prvo zmago

V soboto, 21.11.2020 so članice odigrale peto tekmo v prvi zvezni ligi na Dunaju proti Vienna DC Timberwolves. Po intenzivnih in dobrih pripravnih treningih, so članice bile posebno motivirane, da odigrajo dobro tekmo.

Vienna D.C. Timberwolves : KOŠ Celovec 79:70 (27:12, 47:33, 64:51)

Tekmo so začele zelo močno, tako da so v prvih petih minutah vodile s 7:16. Nasprotnice so tekmo s številnimi zadetki hitro izenačile in si pridobili vodstvo. Prva četrtina se je končala s 27:17 za Dunajčanke. Kljub temu so se naše članice borile naprej. Predvsem v drugi polovici tekme, so se s hitrimi zaključki v napadu lahko približale nasprotnicam. V zadnji četrtini so se celo približale na 5 točk. Vedle so, da tekmo lahko zmagajo in zaradi tega dale vse od sebe. Za zmago pa nažalost ni zadostovalo. Že naseldnjo soboto imajo članice možnost za revanšo, ker igrajo proti isti ekipi.

Patricia Struhar, kapetanka: Bila je dobra tekma. Danes smo se tudi v drugi polovici borile, in skoraj smo prvič zmagale. Treba je trenirati tako naprej.

Tina More, igralka: Igrale smo dobro tekmo. Nažalost smo premalo zadele. Naslednjo soboto bomo dale še več kot danes.

objavljeno v: 1. Zvezna Liga članice Neuigkeiten