27
okt 19

2DSL: Zmaga proti novincu

Včeraj so KOŠeve članice nastopile proti neznanemu nasprotniku UBBC Lions Enns. Po dveh tesnih porazih pa so KOŠevke na domačih tleh nujno hotele zmago.

KOŠ Celovec : UBBC Lions Enns  69:59 (23:14, 40:22, 48:38)

Od vsega začetka so Korošice nasprotnice hotele osupniti s hitrimi napadi, kar je tudi uspelo. Na žalost pa so KOŠevke zaradi slabega defenzivnega skoka nasprotnicam dovolile, da se vrnejo v tekmo. Do pavze so si Celovčanke lahkno naigrale 18 točk prednosti.

V tretji četrtini je UBBC Enns imel več sreče na metu in zaostanek se je za njih zmanjšal na 6 točk. Z voljo do zmage, dobro obrambo in hitrimi napadi pa so si KOŠeve članice zagotovile zmago. Ob koncu so tudi najmlajše igralke dobile svoje minute na parketu. Zaslušeni končni rezultat pa se je glasil 69:59 za KOŠ Celovec.

Patricia Struhar, kapetanka: Končno prva zmaga. Tekma je bila gor in dol. Vedno spet smo nasprotnicami dovolile, da se vrnejo v tekmo. Ob koncu pa smo si z dobro timsko igro le zagotovile zasluženo zmago.

objavljeno v: 2. Zvezna liga članice novice
#reap: 3 tekme, 2 zmagi